КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»
Особистий кабiнет абонента
для підприємств і організацій

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вас, що КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» реалізував інтернет-технологію взаємодії з aбонентами - юридичними особами. У розділі «Особистий кабінет абонента для підприємств і особи» абоненти можуть бачити і контролювати інформацію по своєму підприємству, інформацію про об'єкти, водолічільники, розрахунки, виставлені рахунки та інше.

Для роботи за даною технологією, просимо Вас оформити заявку з обов'язковим зазначенням офіційної адреси електронної пошти, на яку буде відправлено логін і пароль доступу до Системи, а також будуть відправлятися офіційні повідомлення, інформаційні повідомлення, рахунки та інша інформація.

Оформлену заявку необхідно надіслати по електронній пошті на адресу glievaj.pvk@gmail.com або принести в «Службу обліку та реалізації» КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за адресою м. Полтава вул. Спаська 9

Після внесення адреси Вашої електронної пошти в базу даних КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ», на цю електронну адресу Вам буде надіслано лист з посиланням на Угоду користувача, після підтвердження якої Вам буте направлено електронного листа з логіном і паролем доступу до особистого кабіненту Вашого підприємства.

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»

Заява на отримання доступу

Прошу надати доступ до системи самообслуговування абонентів на сайті КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» (https://cent.vodokanal.poltava.ua), разділ «Особистий кабінет для підприємств і організацій».

Реквізити абоненту:

02.06.2023 р. _____________ /____________________/
(печатка, підпис)